FM Group, Perfumy FM, Kosmetyki FM, Dystrybutor FM


Często zadawane pytania

1. Czy muszę mieć skończone 18 lat aby rozpocząć współpracę?

Współpracując z FM Group musisz mieć skończone 16 lat.
Osoba która ukończyła 16 lat może rozpocząć współprace z FM Group za zgodą rodziców. Wystarczy przesłać do FM zgodę prawnych opiekunów - masz na to 30 dni od rejestracji.

2. Czy muszę co miesiąc dokonywać zakupów?

Nie, ale zauważ że FM ma w swojej ofercie produkty, których używasz na co dzień we własnym domu, a Ty będąc konsultantką FM Group możesz wszystkie te produkty kupowac taniej o 30%.

3. Czy łatwo jest zebrać zamówienie?

Cena produktów FM Group jest bardzo przystępna dla klientów dlatego wystarczy, że pokażesz katalogi i próbnik z perfumami by w łatwy sposób zebrać zamówienie. Jak widzisz złożenie zamówienia co miesiąc jest proste.

4. Czy muszę rekrutować kolejne osoby do współpracy z FM Group?

Budowanie sieci to możliwość a nie obowiązek. Jeśli chcesz korzystać z produktów tylko na własne potrzeby lub odsprzedawać je znajomym, możesz na tym poprzestać. Jednak pamiętaj, że zbudowanie własnej sieci dystrybucji da Ci dodatkowe dochody i więcej czasu dla siebie.

5. Czy mogę w dowolnym momencie zrezygnować?

Oczywiście. Umowa wygasa automatycznie jeśli w ciągu roku nie dokonasz żadnych zakupów w FM Group. Bez żadnych konsekwencji czy opłat.

6. Ile wynoszą koszty przesyłki z FM Group?

Wszystkie zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS Poland. Wysyłka kosztuje 18 zł. Jeśli Twoje zamówienie ma wartość punktową wyższą niż 110,50 pkt (około 135 zł lub 7 szt. perfum klasycznych 30ml) wówczas koszt wysyłki wyniesie 7 zł. Natomiast jeśli wartość punktowa Twojego zamówienia przekroczy 183,50 pkt (około 225 zł lub 10 szt. perfum klasycznych 30 ml) koszt wysyłki wyniesie dokładnie 0 zł. Dlatego warto zbierać zamówienia od kilku osób i zamawiać jednorazowo, wówczas nie ponosisz kosztów wysyłki.

Teraz możesz również odbierać paczki z FM Group korzystająć z wygodnych paczkomatów InPost, płacąc mniejsze koszty przesyłki.
W przypadku wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów InPost zamówienia są zwolnione z kosztów wysyłki, gdy ich wartość punktowa wyniesie powyżej 183,60 pkt.
Jeśli wartość punktowa zamówienia wynosi do 110,15 pkt., koszt wysyłki wynosi 14 PLN, a w przypadku zamówienia o równowartości od 110,16 do 183,59 pkt. – 5,50 PLN.

7. Ile kosztują katalogi?

Katalogi kosztują 1,51 zł jeśli kupujesz ich mniej niż 50 szt. Jeśli jednorazowo zamawiasz więcej niż 50 szt. wówczas za jeden katalog płacisz 1,21 zł

8. Ile kosztuje starter FM?

Starter FM kosztuje 36zł i zawiera 20 próbek perfum oraz katalogi, lub 136 zł za starter zawierający 150 próbek perfum i katalogi. Starter zamówisz tu.

9. Jaki jest mój zarobek ze sprzedaży produktów Fm Group?

Twoim zyskiem natychmiastowym jest różnica między ceną dystrybutora, a ceną katalogową. Twój zarobek to aż 43% z każdego produktu. Możesz także wypracować dodatkowe rabaty od 3 do 21% , w zależności od wielkości zakupów w danym miesiącu.

10. Co należy zrobić, aby zostać partnerem biznesowym FM Group ??

To bardzo proste - wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i czekać na odpowiedź z firmy.